Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOMENTÁŘE STARŠÍ ŽÁCI

29. 11. 2007
, Online Monitor : Vítáme Vás na internetových stránkách fotbalového oddílu "Fk Libochovice".
Přidat k oblíbeným    Přidat jako domovskou stránku   Kniha návštěv   Email   Diář Photobucket
Výsledky čmfs        Výsledky com        Rozhodčí       Statistika      Tabulky celkem ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ           
Soutěž
Domácí
Hosté
Výsledek
Den
Termín
St. žáci
Louny 95 a mladší
Libochovice
2 : 7 /2 : 3/
SO
26.07.08 v17:30
Branky : Horký 3x, Michajlov 3x, Hudik
Sestava: Zelinka - Čapek, Hrdý T., Jopa, Matouš - Hrdý L., Erlich, Horký, Hoření - Michajlov, Hudik
Střídali : -
KOMENTÁŘ : Měsíc před začátkem mistrovských soutěží začali naši starší žáci letní přípravu přátelským utkáním s kombinovaným družstvem Loun. Domácí vzdorovali libochovické jedenátce celý první poločas. Po změně stran se na ploše projevila věková, fyzická  a herní převaha našeho týmu, z které vypramenily následující čtyři branky. K další trénikové jednotce se sejdeme v pondělí 28.7.2008 v 17:30 na hřišti v Libochovicích.       

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ           
Soutěž
Domácí
Hosté
Výsledek
Den
Termín
St. žáci
Libochovice
Rakovník
8 : 2 /4 : 2/
ČT
14.08.08 v17:00
Branky : Hudik 3x, Michajlov 2x, Horký 2x, Jopa
Sestava: Zelinka - Böhm, Horký, Kadlec, Matouš - Jopa, Erlich, Hoření, Došek - Hudik, Michajlov
Střídali : Porač, Krška
KOMENTÁŘ : Hosté z Rakovníka drželi krok s naší jedenáctkou jen první poločas. Oba rakovniské góly jsme obdrželi ze standartních situací. V prvém případě Zelinka na míč nedosáhl. Při druhé brance zaujal špatný postoj a připsal si jí zbytečně na svůj účet. Ve druhém poločase libochovický trenér Erlich sestavu přeskupil. Hledal optimální složení pro nadcházející mistrovské zápasy. Do hry zapojil zbytek hráčů z lavičky. V rozmezí od 35. do 45. minuty jsme soupeře definitivně dvěma brankami zlomili. Hra pak byla jasně v naší režii. Závěrečný účet mužstvo stvrdilo dvěma střeleckými úspěchy. Rádi bychom ukončili přípravné období ještě jedním přátelským zápasem. Jestli se to povede dojednat nevín. Informace Vám budou podány na tréninku nebo na těchto stránkách. 

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 1.KOLO         
Soutěž
Domácí
Hosté
Výsledek
Den
Termín
St.žáci
Libochovice
Mojžíř
2 : 0 /1 : 0/
S0
23.08.08 v14:00
Branky : Erlich, Horký
Sestava: Jopa - Řezníček, Porač, Došek, Matouš - Hudik, Erlich, Horký, Hoření - Michajlov, Štros
Střídali : Šulc
KOMENTÁŘ : Bez brankáře Zelinky, který byl s rodiči na dovolené nastoupil náš kolektiv k úvodnímu mistrovskému utkání I.A ktajské třídy starších žáků proti hostům z Mojžíře. Rukavice si nakonec nasadil obounohý libochovický universál Jarda Jopa, který dokáže zahrát na každém postu v poli. A dnes ještě prokázal, že mu to jde i v brance!!! Domácí měli v tomto utkání stálou optickou převahu. Soupeř podnikal jen občasné rychlé protiútoky. Střely na naší svatyni přicházely jen z uctivé vzdálenosti. V zápase našim žákům scházela střelecká jistota. Tým do poločasu uklidnil Erlich,  po pěkném přistrčení od Horkého do uličky obstřelil levou nohou golnana hostů. Pojistku ve druhém poločase přidal Horký. 

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 2.KOLO          
Soutěž
Domácí
Hosté
Výsledek
Den
Termín
St.žáci
Neštěmice
Libochovice
4 : 1 /3 : 0/
S0
30.08.08 v11:00
Branky : Matouš
Sestava: Zelinka - Kadlec, Horký, Došek, Matouš - Ďurinda, Řezníček, Hudik, Jopa - Hoření, Šulc
Střídali :
KOMENTÁŘ : Neštěmice nenechali v tomto utkání nic náhodě. Svoji jedenácku sestavili ze sedmi hráčů ročníku narození 1994. V Libochovickém kolektivu naopak ze základu scházeli : Erlich - dovolená, Porač - výlet ?, Štros - ??. Když pro svalové zranění do poločasu ze hry odstoupil Horký, mělo naše družstvo se šesticí mladších žáků ročníku narození 1996 jen nepatrnou naděj na lepší výsledek.

POHÁROVÉ UTKÁNÍ           
Soutěž
Domácí
Hosté
Výsledek
Den
Termín
St.žáci
Vědomice
Libochovice
20 : 0 /8 : 0/
ČT
03.09.08 v17:00
Branky :
Sestava: Zelinka - Kadlec, Porač, Došek, Matouš - Hoření, Erlich, Řezníček, Horký - Hudik, Jopa
Střídali : Krška, Michajlov, Šulc, Ďurinda
KOMENTÁŘ : Starší žáci si v tomto pohárovém utkání ve Vědomicích s chutí zakombinovali. V druhém poločase dostala příležitost celá lavička. Výsledek i tak narostl po 8 brankách z úvodní půle na závěrečných  0 : 20. Skutečnou formu našeho týmu prověří v následujícím pohárovém kole příští týden nasazené Litoměřice.

MISTROVSKÉUTKÁNÍ 3. KOLO         
Soutěž
Domácí
Hosté
Výsledek
Den
Termín
St.žáci
Libochovice
Brozany
4 : 4 /3 : 3/
NE
06.09.08 v14:45
Branky : Horký 3x, Michajlov
Sestava: Zelinka - Kadlec, Porač, Došek, Matouš - Řezníček, Hoření, Hudik, Jopa - Michajlov, Horký
Střídali : Štros, Ďurinda, Krška
Červená karta : Michajlov, Horký
KOMENTÁŘ : V derby s Brozany nezachytili naši starší žáci začátek utkání a po úvodních 15 minutách prohrávali 0 : 2. Zlepšenou hrou a bojovností dokázal náš kolektiv skóre ještě do 25. minuty otočit, ale brozanští stav utkání před odchodem do šaten z rohového kopu po našem špatném obsazení srovnali. Po výměně strán oslovil Michajlov českou uličkou Horkého a toho již nikdo nezastavil. Své sólo zakončil kličkou brankáři hostů a míč zasunul do opuštěné svatyně soupeře. V rozmezí desáté až patnácté minuty druhého poločasu pokračoval v Libochovicích víkendový červený maryáš. Útočné duo "Michajlov - Horký" po vzoru A týmu a dorostu také spatřilo za opakované fauly a neukázněnost po dvou žlutých a následné  červené. Během těchto pěti minut postupně a zcela zbytečně oslabili tým a zpytovali své svědomí v šatnách. Zbytek utkání jsme tedy dohrávali bez celé útočné formace jen o devíti hráčích. Hosté s osmi hráči roč. nar. 1994 využili této nabídnuté šance a zápas opět srovnali. Utkání jsme dohrávali v hluboké defenzivě s cílem již neinkasovat gól a zachránit alespoň jeden bod z tohoto mistrovského zápasu, za což patří zbývajícím devíti statečným na hřišti velký dík.

POHÁROVÉ UTKÁNÍ           
Soutěž
Domácí
Hosté
Výsledek
Den
Termín
St. žáci
Libochovice
Litoměřice
0 : 9 /0 : 2/
ČT
11.09.08 v17:00
Branky :
Sestava: Zelinka - Kadlec, Porač, Došek, Matouš - Řezníček, Erlich, Hoření, Jopa - Hudik
Střídali :
KOMENTÁŘ : Jen o deseti hráčích nastoupilo naše družstvo v druhém kole na domácí půdě proti favoritovi z Litoměřic. Starší a fyzicky vyspělejší hosté celou herní dobu obléhali naši branku. Tlaku naše desítka statečných podlehla až v druhém poločase, kdy nám začaly scházet síly. Pochvalu si kolektiv zaslouží jen za defenzivní činnost v prvém poločase, kdy jsme inkasovali jen dvě branky. Své představy o učnkování v žákovských týmech bude muset s trenéry prodiskutovat celá osmička hráčů, která se na zápas bez omluvy nedostavila.

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ           
Soutěž
Domácí
Hosté
Výsledek
Den
Termín
třída
x
x
x : x /x : x/
x
00.00.08 v00:00
Branky :
Sestava:
Střídali :
KOMENTÁŘ : V devatenáctém kole

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ           
Soutěž
Domácí
Hosté
Výsledek
Den
Termín
třída
x
x
x : x /x : x/
x
00.00.08 v00:00
Branky :
Sestava:
Střídali :
KOMENTÁŘ : V devatenáctém kole

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ           
Soutěž
Domácí
Hosté
Výsledek
Den
Termín
třída
x
x
x : x /x : x/
x
00.00.08 v00:00
Branky :
Sestava:
Střídali :
KOMENTÁŘ : V devatenáctém kole

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ           
Soutěž
Domácí
Hosté
Výsledek
Den
Termín
třída
x
x
x : x /x : x/
x
00.00.08 v00:00
Branky :
Sestava:
Střídali :
KOMENTÁŘ : V devatenáctém kole

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ           
Soutěž
Domácí
Hosté
Výsledek
Den
Termín
třída
x
x
x : x /x : x/
x
00.00.08 v00:00
Branky :
Sestava:
Střídali :
KOMENTÁŘ : V devatenáctém kole

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ           
Soutěž
Domácí
Hosté
Výsledek
Den
Termín
třída
x
x
x : x /x : x/
x
00.00.08 v00:00
Branky :
Sestava:
Střídali :
KOMENTÁŘ : V devatenáctém kole

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ           
Soutěž
Domácí
Hosté
Výsledek
Den
Termín
třída
x
x
x : x /x : x/
x
00.00.08 v00:00
Branky :
Sestava:
Střídali :
KOMENTÁŘ : V devatenáctém kole

Profile Visitor Map - Click to view visits
Create your own visitor map Datum založení webových stránek FK Libochovice 1.9.2007         ADMINISTRACE : www.estranky.cz        
Děkujeme Vám za návštěvu. Připomínky a náměty zasílejte na e-mail adresu : mega.pc@seznam.cz Google Pagerank - www.fk-libochovice.estranky.czGoogle PagerankS-Rank - www.fk-libochovice.estranky.czS-RankJyxoRank - www.fk-libochovice.estranky.czJyxoRank         MĚŘENÍ RYCHLOSTI : www.dsl.cz TVGolo.com - New Goals - Aktuální videa branek mezinárodních a národních fotbalových soutěží

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář