JOJ ONLINE TV VYSÍLÁNÍ slovensky

9. 6. 2008
, Online Monitor : Vítáme Vás na internetových stránkách fotbalového oddílu "Fk Libochovice".
Přidat k oblíbeným    Přidat jako domovskou stránku   Kniha návštěv   Email   Diář Photobucket
Google překladač    FIFA    UEFA    ČMFS   Fotbal v TV    Fotbal živě   TV program

VYBERTE SI OBLÍBENÝ KANÁL A KOUKNĚTE SE, CO PRÁVĚ VYSÍLAJÍ V TV

název televizní stanice : TV JOJ
webová adresa :
I. VLC Media Player - adresa ke stažení :
postup instalace :

Tento TV kanál můžete sledovat pomocí VLC Media PLAYERU zatím nepřetržitě!!!! Na svém PC proveďte instalaci VLC Media Playeru - stáhnout si ho můžete třeba ze Slunečnice. Jedná se o free program. Otevřete si nový textový dokument (poznámkový blok) a vložte do něj zvýrazněný text mezi lomítky na konci tohoto článku - lomítka nekopírujte!!! Dokument si při zavření libovolně nazvěte, třeba MOJE TV. Pomocí Total Commanderu mu pak jednoduchou úpravou - přejmenováním změňte asociační příponu z txt na m3u. Tímto jste si vytvořili Playlist pro VLC Media Player. Ikona textového dokumentu se po tomto přejmenování promění v žlutobílý kužel. Spusťte VLC Media Player, klikněte na záložku Playlist, vyberte Load Playlist File a vytvořený soubor načtěte do VLC Media Playeru. Klikněte na ikonu Show Playlist. V otevřeném Playlistu volte po pravém kliku na ikonu danného kanálu - Play. Rychlost Vašeho připojení by nemělá poklesnout pod 4 Mbit/s, jinak přenos z vlastní zkušenosti na tomto streamu zamrzá !!!

Playlist odkaz : http://www.warcenter.cz/viewtopic.php?f=52&t=98627

II. Windows Media Player :
Na obraz chvíli počkejte. Dvojklikem případně zvětšete na celou obrazovku. Kód pro vložení do webových stránek : stream pro WMP zatím není.
upozornění :
Obraz u mnoha TV je poskytován WMP omezeně nebo jen u určitých pořadů !!!!
další odkazy :
Další zajímavé odkazy, hudební a sportovní online televize, které lze sledovat pomocí WMP najdete na úvodní stránce tohoto webu v pohyblivém menu ve složce ONLINE TV. /Eurosport, Orange Sport, ESPN, Evropa 2 TV, NHL, NBA, Počasí  atd./

STREAM - OBRAZ WINDOWS MEDIA PLAYER
Internet rádia  SMS zdarma  Litoměř.deník  Litoměř.24.cz  Tel.seznam  Jízdní řády
Profile Visitor Map - Click to view visits
Create your own visitor map
Datum založení webových stránek FK Libochovice 1.9.2007         ADMINISTRACE : www.estranky.cz
Děkujeme Vám za návštěvu. Připomínky a náměty zasílejte na e-mail adresu : mega.pc@seznam.cz Google Pagerank - www.fk-libochovice.estranky.czGoogle PagerankS-Rank - www.fk-libochovice.estranky.czS-RankJyxoRank - www.fk-libochovice.estranky.czJyxoRank         MĚŘENÍ RYCHLOSTI : www.dsl.cz TVGolo.com - New Goals - Aktuální fotbalová videa z většiny světových soutěží, pohárů a mezistátních zápasů
Aktuální fotbalová videa z většiny světových soutěží, pohárů a mezistátních zápasů.