Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


, Online Monitor : Vítáme Vás na internetových stránkách fotbalového oddílu "Fk Libochovice".
Přidat k oblíbeným    Přidat jako domovskou stránku   Kniha návštěv   Email   Diář Photobucket
Výsledky čmfs        Výsledky com        Rozhodčí       Statistika      Tabulky celkem ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
                                                       LOS

1. kolo 23.08.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A0101 M.Žernoseky Dobříň 23.08. 17:00 SO
A1A0102 Podlusky Budyně 23.08. 17:00 SO
A1A0103 Lukavec Travčice 23.08. 17:00 SO
A1A0104 Žitenice Roudnice "B" 23.08. 17:00 SO
A1A0105 Libochovice Prackovice 23.08. 17:00 SO
A1A0106 Litoměřice" B" Čížkovice 23.08. 17:00 SO
A1A0107 V. Žernoseky Radouň 23.08. 17:00 SO

2. kolo 30.08.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A0201 Dobříň Radouň 30.08. 17:00 SO
A1A0202 Čížkovice V. Žernoseky 30.08. 17:00 SO
A1A0203 Prackovice Litoměřice" B" 30.08. 17:00 SO
A1A0204 Roudnice "B" Libochovice 30.08. 17:00 SO
A1A0205 Travčice Žitenice 31.08. 17:00 NE
A1A0206 Budyně Lukavec 30.08. 17:00 SO
A1A0207 M.Žernoseky Podlusky 30.08. 17:00 SO

3. kolo 06.09.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A0301 Podlusky Dobříň 06.09. 17:00 SO
A1A0302 Lukavec M.Žernoseky 06.09. 17:00 SO
A1A0303 Žitenice Budyně 06.09. 17:00 SO
A1A0304 Libochovice Travčice 06.09. 17:00 SO
A1A0305 Litoměřice" B" Roudnice "B" 07.09. 17:00 NE
A1A0306 V. Žernoseky Prackovice 06.09. 17:00 SO
A1A0307 Radouň Čížkovice 06.09. 17:00 SO

4. kolo 13.09.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A0401 Dobříň Čížkovice 13.09. 17:00 SO
A1A0402 Prackovice Radouň 13.09. 17:00 SO
A1A0403 Roudnice "B" V. Žernoseky 13.09. 17:00 SO
A1A0404 Travčice Litoměřice" B" 14.09. 17:00 NE
A1A0405 Budyně Libochovice 13.09. 17:00 SO
A1A0406 M.Žernoseky Žitenice 13.09. 17:00 SO
A1A0407 Podlusky Lukavec 13.09. 17:00 SO

5. kolo 20.09.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A0501 Lukavec Dobříň 20.09. 16:30 SO
A1A0502 Žitenice Podlusky 20.09. 16:30 SO
A1A0503 Libochovice M.Žernoseky 20.09. 16:30 SO
A1A0504 Litoměřice" B" Budyně 21.09. 16:30 NE
A1A0505 V. Žernoseky Travčice 20.09. 16:30 SO
A1A0506 Radouň Roudnice "B" 20.09. 16:30 SO
A1A0507 Čížkovice Prackovice 20.09. 16:30 SO

6. kolo 27.09.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A0601 Dobříň Prackovice 27.09. 16:30 SO
A1A0602 Roudnice "B" Čížkovice 27.09. 16:30 SO
A1A0603 Travčice Radouň 28.09. 16:30 NE
A1A0604 Budyně V. Žernoseky 27.09. 16:30 SO
A1A0605 M.Žernoseky Litoměřice" B" 27.09. 16:30 SO
A1A0606 Podlusky Libochovice 27.09. 16:30 SO
A1A0607 Lukavec Žitenice 27.09. 16:30 SO

7. kolo 04.10.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A0701 Žitenice Dobříň 04.10. 16:00 SO
A1A0702 Libochovice Lukavec 04.10. 16:00 SO
A1A0703 Litoměřice" B" Podlusky 04.10. 16:00 SO
A1A0704 V. Žernoseky M.Žernoseky 04.10. 16:00 SO
A1A0705 Radouň Budyně 04.10. 16:00 SO
A1A0706 Čížkovice Travčice 04.10. 16:00 SO
A1A0707 Prackovice Roudnice "B" 04.10. 16:00 SO

8. kolo 11.10.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A0801 Dobříň Roudnice "B" 11.10. 16:00 SO
A1A0802 Travčice Prackovice 12.10. 16:00 NE
A1A0803 Budyně Čížkovice 11.10. 16:00 SO
A1A0804 M.Žernoseky Radouň 11.10. 16:00 SO
A1A0805 Podlusky V. Žernoseky 11.10. 16:00 SO
A1A0806 Lukavec Litoměřice" B" 11.10. 16:00 SO
A1A0807 Žitenice Libochovice 11.10. 16:00 SO

9. kolo 18.10.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A0901 Libochovice Dobříň 18.10. 15:30 SO
A1A0902 Litoměřice" B" Žitenice 19.10. 15:30 NE
A1A0903 V. Žernoseky Lukavec 18.10. 15:30 SO
A1A0904 Radouň Podlusky 18.10. 15:30 SO
A1A0905 Čížkovice M.Žernoseky 18.10. 15:30 SO
A1A0906 Prackovice Budyně 18.10. 15:30 SO
A1A0907 Roudnice "B" Travčice 18.10. 15:30 SO

10. kolo 25.10.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A1001 Dobříň Travčice 25.10. 14:30 SO
A1A1002 Budyně Roudnice "B" 25.10. 14:30 SO
A1A1003 M.Žernoseky Prackovice 25.10. 14:30 SO
A1A1004 Podlusky Čížkovice 25.10. 14:30 SO
A1A1005 Lukavec Radouň 25.10. 14:30 SO
A1A1006 Žitenice V. Žernoseky 25.10. 14:30 SO
A1A1007 Libochovice Litoměřice" B" 25.10. 14:30 SO

11. kolo 01.11.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A1101 Litoměřice" B" Dobříň 02.11. 14:00 NE
A1A1102 V. Žernoseky Libochovice 01.11. 14:00 SO
A1A1103 Radouň Žitenice 01.11. 14:00 SO
A1A1104 Čížkovice Lukavec 01.11. 14:00 SO
A1A1105 Prackovice Podlusky 01.11. 14:00 SO
A1A1106 Roudnice "B" M.Žernoseky 01.11. 14:00 SO
A1A1107 Travčice Budyně 02.11. 14:00 NE

12. kolo 08.11.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A1201 Dobříň Budyně 08.11. 14:00 SO
A1A1202 M.Žernoseky Travčice 08.11. 14:00 SO
A1A1203 Podlusky Roudnice "B" 08.11. 14:00 SO
A1A1204 Lukavec Prackovice 08.11. 14:00 SO
A1A1205 Žitenice Čížkovice 08.11. 14:00 SO
A1A1206 Libochovice Radouň 08.11. 14:00 SO
A1A1207 Litoměřice" B" V. Žernoseky 08.11. 14:00 SO

13. kolo 15.11.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
A1A1301 V. Žernoseky Dobříň 15.11. 13:30 SO
A1A1302 Radouň Litoměřice" B" 15.11. 13:30 SO
A1A1303 Čížkovice Libochovice 15.11. 13:30 SO
A1A1304 Prackovice Žitenice 15.11. 13:30 SO
A1A1305 Roudnice "B" Lukavec 15.11. 13:30 SO
A1A1306 Travčice Podlusky 16.11. 13:30 NE
A1A1307 Budyně M.Žernoseky 15.11. 13:30 SO
Internet rádia  SMS zdarma  Litoměř.deník  Litoměř.24.cz  Tel.seznam  Jízdní řády
Profile Visitor Map - Click to view visits
Create your own visitor map
Datum založení webových stránek FK Libochovice 1.9.2007         ADMINISTRACE : www.estranky.cz        
Děkujeme Vám za návštěvu. Připomínky a náměty zasílejte na e-mail adresu : mega.pc@seznam.cz Google Pagerank - www.fk-libochovice.estranky.czGoogle PagerankS-Rank - www.fk-libochovice.estranky.czS-RankJyxoRank - www.fk-libochovice.estranky.czJyxoRank         MĚŘENÍ RYCHLOSTI : www.dsl.cz TVGolo.com - New Goals - Aktuální fotbalová videa z většiny světových soutěží, pohárů a mezistátních zápasů
Aktuální fotbalová videa z většiny světových soutěží, pohárů a mezistátních zápasů.