Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


, Online Monitor : Vítáme Vás na internetových stránkách fotbalového oddílu "Fk Libochovice".
Přidat k oblíbeným    Přidat jako domovskou stránku   Kniha návštěv   Email   Diář Photobucket
Výsledky čmfs        Výsledky com        Rozhodčí       Statistika      Tabulky celkem ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
                                                       LOS

1. kolo 23.08.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A0101 V.Šenov Březiny 23.08. 10:00 SO
C2A0102 Podlusky Střekov 24.08. 10:30 NE
C2A0103 Mojžíř Brozany 23.08. 10:00 SO
C2A0104 Soběchleby Neštěmice B 24.08. 10:00 NE
C2A0105 Libochovice Chlumec 24.08. 10:30 NE
C2A0106 Litoměřice Trmice 23.08. 10:00 SO
C2A0107 Svádov Straškov 23.08. 11:45 SO

2. kolo 30.08.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A0201 Březiny Straškov 31.08. 15:00 NE
C2A0202 Trmice Svádov 31.08. 10:00 NE
C2A0203 Chlumec Litoměřice 31.08. 14:30 NE
C2A0204 Neštěmice B Libochovice 30.08. 14:00 SO umělá tráva
C2A0205 Brozany Soběchleby 30.08. 10:15 SO umělá tráva
C2A0206 Střekov Mojžíř 30.08. 14:00 SO
C2A0207 V.Šenov Podlusky 30.08. 10:00 SO

3. kolo 06.09.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A0301 Podlusky Březiny 07.09. 10:30 NE
C2A0302 Mojžíř V.Šenov 06.09. 10:00 SO
C2A0303 Soběchleby Střekov 07.09. 10:00 NE
C2A0304 Libochovice Brozany 07.09. 10:30 NE
C2A0305 Litoměřice Neštěmice B 06.09. 10:00 SO
C2A0306 Svádov Chlumec 06.09. 11:45 SO
C2A0307 Straškov Trmice 06.09. 14:45 SO

4. kolo 13.09.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A0401 Březiny Trmice 14.09. 15:00 NE
C2A0402 Chlumec Straškov 14.09. 14:30 NE
C2A0403 Neštěmice B Svádov 13.09. 14:00 SO umělá tráva
C2A0404 Brozany Litoměřice 13.09. 10:15 SO umělá tráva
C2A0405 Střekov Libochovice 13.09. 14:00 SO
C2A0406 V.Šenov Soběchleby 13.09. 10:00 SO
C2A0407 Podlusky Mojžíř 14.09. 10:30 NE

5. kolo 20.09.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A0501 Mojžíř Březiny 20.09. 10:00 SO
C2A0502 Soběchleby Podlusky 21.09. 10:00 NE
C2A0503 Libochovice V.Šenov 21.09. 10:30 NE
C2A0504 Litoměřice Střekov 20.09. 10:00 SO
C2A0505 Svádov Brozany 20.09. 11:45 SO
C2A0506 Straškov Neštěmice B 20.09. 14:15 SO
C2A0507 Trmice Chlumec 21.09. 10:00 NE

6. kolo 27.09.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A0601 Březiny Chlumec 28.09. 15:00 NE
C2A0602 Neštěmice B Trmice 27.09. 14:00 SO umělá tráva
C2A0603 Brozany Straškov 27.09. 10:15 SO umělá tráva
C2A0604 Střekov Svádov 27.09. 14:00 SO
C2A0605 V.Šenov Litoměřice 27.09. 10:00 SO
C2A0606 Podlusky Libochovice 28.09. 10:30 NE
C2A0607 Mojžíř Soběchleby 27.09. 10:00 SO

7. kolo 04.10.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A0701 Soběchleby Březiny 05.10. 10:00 NE
C2A0702 Libochovice Mojžíř 05.10. 10:30 NE
C2A0703 Litoměřice Podlusky 04.10. 10:00 SO
C2A0704 Svádov V.Šenov 04.10. 11:45 SO
C2A0705 Straškov Střekov 04.10. 13:45 SO
C2A0706 Trmice Brozany 05.10. 10:00 NE
C2A0707 Chlumec Neštěmice B 05.10. 14:30 NE

8. kolo 11.10.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A0801 Březiny Neštěmice B 12.10. 15:00 NE
C2A0802 Brozany Chlumec 11.10. 10:15 SO umělá tráva
C2A0803 Střekov Trmice 11.10. 14:00 SO
C2A0804 V.Šenov Straškov 11.10. 10:00 SO
C2A0805 Podlusky Svádov 12.10. 10:30 NE
C2A0806 Mojžíř Litoměřice 11.10. 10:00 SO
C2A0807 Soběchleby Libochovice 12.10. 10:00 NE

9. kolo 18.10.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A0901 Libochovice Březiny 19.10. 10:30 NE
C2A0902 Litoměřice Soběchleby 18.10. 10:00 SO
C2A0903 Svádov Mojžíř 18.10. 11:45 SO
C2A0904 Straškov Podlusky 18.10. 13:15 SO
C2A0905 Trmice V.Šenov 19.10. 10:00 NE
C2A0906 Chlumec Střekov 19.10. 14:30 NE
C2A0907 Neštěmice B Brozany 18.10. 14:00 SO umělá tráva

10. kolo 25.10.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A1001 Březiny Brozany 26.10. 14:30 NE
C2A1002 Střekov Neštěmice B 25.10. 14:00 SO
C2A1003 V.Šenov Chlumec 25.10. 10:00 SO
C2A1004 Podlusky Trmice 26.10. 10:30 NE
C2A1005 Mojžíř Straškov 25.10. 10:00 SO
C2A1006 Soběchleby Svádov 26.10. 10:00 NE
C2A1007 Libochovice Litoměřice 26.10. 10:30 NE

11. kolo 01.11.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A1101 Litoměřice Březiny 01.11. 10:00 SO
C2A1102 Svádov Libochovice 01.11. 11:45 SO
C2A1103 Straškov Soběchleby 01.11. 11:45 SO
C2A1104 Trmice Mojžíř 02.11. 10:00 NE
C2A1105 Chlumec Podlusky 02.11. 14:00 NE
C2A1106 Neštěmice B V.Šenov 01.11. 14:00 SO umělá tráva
C2A1107 Brozany Střekov 01.11. 10:15 SO umělá tráva

12. kolo 08.11.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A1201 Březiny Střekov 09.11. 14:00 NE
C2A1202 V.Šenov Brozany 08.11. 10:00 SO
C2A1203 Podlusky Neštěmice B 09.11. 10:30 NE
C2A1204 Mojžíř Chlumec 08.11. 10:00 SO
C2A1205 Soběchleby Trmice 09.11. 10:00 NE
C2A1206 Libochovice Straškov 09.11. 10:30 NE
C2A1207 Litoměřice Svádov 08.11. 10:00 SO

13. kolo 15.11.2008

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A1301 Svádov Březiny 15.11. 11:45 SO
C2A1302 Straškov Litoměřice 15.11. 11:15 SO
C2A1303 Trmice Libochovice 16.11. 10:00 NE
C2A1304 Chlumec Soběchleby 16.11. 13:30 NE
C2A1305 Neštěmice B Mojžíř 15.11. 13:30 SO umělá tráva
C2A1306 Brozany Podlusky 15.11. 10:15 SO umělá tráva
C2A1307 Střekov V.Šenov 15.11. 13:30 SO

14. kolo 28.03.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A1401 Březiny V.Šenov 29.03. 15:00 NE
C2A1402 Střekov Podlusky 28.03. 14:00 SO
C2A1403 Brozany Mojžíř 28.03. 10:15 SO umělá tráva
C2A1404 Neštěmice B Soběchleby 28.03. 14:00 SO umělá tráva
C2A1405 Chlumec Libochovice 29.03. 14:30 NE
C2A1406 Trmice Litoměřice 29.03. 10:00 NE
C2A1407 Straškov Svádov 28.03. 12:45 SO

15. kolo 04.04.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A1501 Straškov Březiny 04.04. 14:15 SO
C2A1502 Svádov Trmice 04.04. 11:45 SO
C2A1503 Litoměřice Chlumec 04.04. 10:00 SO
C2A1504 Libochovice Neštěmice B 05.04. 10:30 NE
C2A1505 Soběchleby Brozany 05.04. 10:00 NE
C2A1506 Mojžíř Střekov 04.04. 10:00 SO
C2A1507 Podlusky V.Šenov 05.04. 10:30 NE

16. kolo 11.04.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A1601 Březiny Podlusky 12.04. 15:00 NE
C2A1602 V.Šenov Mojžíř 11.04. 10:00 SO
C2A1603 Střekov Soběchleby 11.04. 14:00 SO
C2A1604 Brozany Libochovice 11.04. 10:15 SO umělá tráva
C2A1605 Neštěmice B Litoměřice 11.04. 14:00 SO umělá tráva
C2A1606 Chlumec Svádov 12.04. 14:30 NE
C2A1607 Trmice Straškov 12.04. 10:00 NE

17. kolo 18.04.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A1701 Trmice Březiny 19.04. 10:00 NE
C2A1702 Straškov Chlumec 18.04. 14:45 SO
C2A1703 Svádov Neštěmice B 18.04. 11:45 SO
C2A1704 Litoměřice Brozany 18.04. 10:00 SO
C2A1705 Libochovice Střekov 19.04. 10:30 NE
C2A1706 Soběchleby V.Šenov 19.04. 10:00 NE
C2A1707 Mojžíř Podlusky 18.04. 10:00 SO

18. kolo 25.04.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A1801 Březiny Mojžíř 26.04. 15:00 NE
C2A1802 Podlusky Soběchleby 26.04. 10:30 NE
C2A1803 V.Šenov Libochovice 25.04. 10:00 SO
C2A1804 Střekov Litoměřice 25.04. 14:00 SO
C2A1805 Brozany Svádov 25.04. 10:15 SO umělá tráva
C2A1806 Neštěmice B Straškov 25.04. 14:00 SO umělá tráva
C2A1807 Chlumec Trmice 26.04. 14:30 NE

19. kolo 02.05.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A1901 Chlumec Březiny 03.05. 14:30 NE
C2A1902 Trmice Neštěmice B 03.05. 10:00 NE
C2A1903 Straškov Brozany 02.05. 14:45 SO
C2A1904 Svádov Střekov 02.05. 11:45 SO
C2A1905 Litoměřice V.Šenov 02.05. 10:00 SO
C2A1906 Libochovice Podlusky 03.05. 10:30 NE
C2A1907 Soběchleby Mojžíř 03.05. 10:00 NE

20. kolo 09.05.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A2001 Březiny Soběchleby 10.05. 15:00 NE
C2A2002 Mojžíř Libochovice 09.05. 10:00 SO
C2A2003 Podlusky Litoměřice 10.05. 10:30 NE
C2A2004 V.Šenov Svádov 09.05. 10:00 SO
C2A2005 Střekov Straškov 09.05. 14:00 SO
C2A2006 Brozany Trmice 09.05. 10:15 SO umělá tráva
C2A2007 Neštěmice B Chlumec 09.05. 14:00 SO umělá tráva

21. kolo 16.05.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A2101 Neštěmice B Březiny 16.05. 14:00 SO umělá tráva
C2A2102 Chlumec Brozany 17.05. 14:30 NE
C2A2103 Trmice Střekov 17.05. 10:00 NE
C2A2104 Straškov V.Šenov 16.05. 14:45 SO
C2A2105 Svádov Podlusky 16.05. 11:45 SO
C2A2106 Litoměřice Mojžíř 16.05. 10:00 SO
C2A2107 Libochovice Soběchleby 17.05. 10:30 NE

22. kolo 23.05.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A2201 Březiny Libochovice 24.05. 15:00 NE
C2A2202 Soběchleby Litoměřice 24.05. 10:00 NE
C2A2203 Mojžíř Svádov 23.05. 10:00 SO
C2A2204 Podlusky Straškov 24.05. 10:30 NE
C2A2205 V.Šenov Trmice 23.05. 10:00 SO
C2A2206 Střekov Chlumec 23.05. 14:00 SO
C2A2207 Brozany Neštěmice B 23.05. 10:15 SO umělá tráva

23. kolo 30.05.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A2301 Brozany Březiny 30.05. 10:15 SO umělá tráva
C2A2302 Neštěmice B Střekov 30.05. 14:00 SO umělá tráva
C2A2303 Chlumec V.Šenov 31.05. 14:30 NE
C2A2304 Trmice Podlusky 31.05. 10:00 NE
C2A2305 Straškov Mojžíř 30.05. 14:45 SO
C2A2306 Svádov Soběchleby 30.05. 11:45 SO
C2A2307 Litoměřice Libochovice 30.05. 10:00 SO

24. kolo 06.06.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A2401 Březiny Litoměřice 07.06. 15:00 NE
C2A2402 Libochovice Svádov 07.06. 10:30 NE
C2A2403 Soběchleby Straškov 07.06. 10:00 NE
C2A2404 Mojžíř Trmice 06.06. 10:00 SO
C2A2405 Podlusky Chlumec 07.06. 10:30 NE
C2A2406 V.Šenov Neštěmice B 06.06. 10:00 SO
C2A2407 Střekov Brozany 06.06. 14:00 SO

25. kolo 13.06.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A2501 Střekov Březiny 13.06. 14:00 SO
C2A2502 Brozany V.Šenov 13.06. 10:15 SO umělá tráva
C2A2503 Neštěmice B Podlusky 13.06. 14:00 SO umělá tráva
C2A2504 Chlumec Mojžíř 14.06. 14:30 NE
C2A2505 Trmice Soběchleby 14.06. 10:00 NE
C2A2506 Straškov Libochovice 13.06. 14:45 SO
C2A2507 Svádov Litoměřice 13.06. 11:45 SO

26. kolo 20.06.2009

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
C2A2601 Březiny Svádov 21.06. 15:00 NE
C2A2602 Litoměřice Straškov 20.06. 10:00 SO
C2A2603 Libochovice Trmice 21.06. 10:30 NE
C2A2604 Soběchleby Chlumec 21.06. 10:00 NE
C2A2605 Mojžíř Neštěmice B 20.06. 10:00 SO
C2A2606 Podlusky Brozany 21.06. 10:30 NE
C2A2607 V.Šenov Střekov 20.06. 10:00 SO
Internet rádia  SMS zdarma  Litoměř.deník  Litoměř.24.cz  Tel.seznam  Jízdní řády
Profile Visitor Map - Click to view visits
Create your own visitor map
Datum založení webových stránek FK Libochovice 1.9.2007         ADMINISTRACE : www.estranky.cz        
Děkujeme Vám za návštěvu. Připomínky a náměty zasílejte na e-mail adresu : mega.pc@seznam.cz Google Pagerank - www.fk-libochovice.estranky.czGoogle PagerankS-Rank - www.fk-libochovice.estranky.czS-RankJyxoRank - www.fk-libochovice.estranky.czJyxoRank         MĚŘENÍ RYCHLOSTI : www.dsl.cz TVGolo.com - New Goals - Aktuální fotbalová videa z většiny světových soutěží, pohárů a mezistátních zápasů
Aktuální fotbalová videa z většiny světových soutěží, pohárů a mezistátních zápasů.